Wychowawca: p. Katarzyna Lada

KLASA 0

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
2 920-1005 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
3 1015-1100 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
4 1115-1200 J. ANGIELSKI ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
5 1205-1250 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. RELIGIA  
6 1255-1340   ZAJ. EDU. RELIGIA    
7 1345-1430          


 Wychowawca: p. Marzena Ożóg   

KLASA I

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.   ZAJ. EDU.
2 920-1005 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
3 1015-1100 ZAJ. EDU. J. ANGIELSKI ZAJ. EDU. RELIGIA ZAJ. EDU.
4 1115-1200 RELIGIA ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. J. ANGIELSKI
5 1205-1250   ZAJ. EDU. RELIGIA ZAJ. EDU.  
6 1255-1340          
7 1345-1430          


 Wychowawca: p. Hanna Kolo  

KLASA II

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.   ZAJ. EDU.
2 920-1005 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. J. ANGIELSKI
3 1015-1100 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
4 1115-1200 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. RELIGIA RELIGIA ZAJ. EDU.
5 1205-1250 ZAJ. EDU. J. ANGIELSKI   ZAJ. EDU.  
6 1255-1340          
7 1345-1430          



 Wychowawca: p. Katarzyna Zięcina  

KLASA III

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.   J. ANGIELSKI
2 920-1005 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.   ZAJ. EDU.
3 1015-1100 RELIGIA ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
4 1115-1200 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. ZAJ. EDU.
5 1205-1250 ZAJ. EDU. ZAJ. EDU. J. ANGIELSKI ZAJ. EDU.  
6 1255-1340       ZAJ. EDU.  
7 1345-1430          



 Wychowawca: p. Monika Oszal  

KLASA IV

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 MATEMATYKA J. ANGIELSKI MATEMATYKA   PRZYRODA
2 920-1005 RELIGIA J. POLSKI J. POLSKI INFORMATYKA W-F
3 1015-1100 J. ANGIELSKI PLASTYKA PRZYRODA J. POLSKI MATEMATYKA
4 1115-1200 J. POLSKI MATEMATYKA J. ANGIELSKI TECHNIKA ZAJ. Z WYCH.
5 1205-1250 W-F W-F MUZYKA W-F J. POLSKI
6 1255-1340 HISTORIA        
7 1345-1430          

 

Wychowawca: p. Anna Kamińska

KLASA V

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 J. POLSKI J. POLSKI RELIGIA   J. ANGIELSKI
2 920-1005 J. POLSKI J. ANGIELSKI J. POLSKI MATEMATYKA MATEMATYKA
3 1015-1100 MATEMATYKA HISTORIA PLASTYKA J. POLSKI ZAJ. Z WYCH.
4 1115-1200 HISTORIA MATEMATYKA BIOLOGIA J. ANGIELSKI TECHNIKA
5 1205-1250 W-F W-F W-F W-F INFORMATYKA
6 1255-1340 MUZYKA INFORMATYKA   GEOGRAFIA  
7 1345-1430       RELIGIA  

 

Wychowawca: p. Ewa Chudzik   

KLASA VI

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 J. POLSKI J. POLSKI J. POLSKI   J. POLSKI
2 920-1005 J. POLSKI J. ANGIELSKI HISTORIA BIOLOGIA HISTORIA
3 1015-1100 J. ANGIELSKI RELIGIA RELIGIA J. POLSKI RELIGIA
4 1115-1200 MATEMATYKA ZAJ. Z WYCH. PRZYRODA MATEMATYKA PRZYRODA
5 1205-1250 MUZYKA MATEMATYKA MATEMATYKA INFORMATYKA MATEMATYKA
6 1255-1340 CHEMIA CHEMIA W-F CHEMIA W-F
7 1345-1430 W-F W-F PLASTYKA GEOGRAFIA PLASTYKA
8 1435-1520       W-F  

Wychowawca: p. Krystyna Klimek    

KLASA VII

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 MATEMATYKA MATEMATYKA J. POLSKI   HISTORIA
2 920-1005 J.ROSYJSKI J. POLSKI RELIGIA BIOLOGIA J. POLSKI
3 1015-1100 HISTORIA CHEMIA J.ANGIELSKI J. POLSKI CHEMIA
4 1115-1200 W-F BIOLOGIA MATEMATYKA MATEMATYKA W-F
5 1205-1250 J.ANGIELSKI J.ANGIELSKI GEOGRAFIA INFORMATYKA J.ANGIELSKI
6 1255-1340 J. POLSKI RELIGIA PLASTYKA CHEMIA MATEMATYKA
7 1345-1430 MUZYKA W-F FIZYKA GEOGRAFIA WOS
8 1435-1520       W-F  


Wychowawca: p. Hanna Frąc    

KLASA VIII

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 J. POLSKI J. POLSKI GEOGRAFIA   HISTORIA
2 920-1005 MATEMATYKA CHEMIA W-F J. POLSKI J. POLSKI
3 1015-1100 J.ROSYJSKI J.ANGIELSKI J. POLSKI MATEMATYKA CHEMIA
4 1115-1200 FIZYKA J. ROSYJSKI EDB FIZYKA W-F
5 1205-1250 W-F BIOLOGIA RELIGIA HISTORIA J.ANGIELSKI
6 1255-1340 J.ANGIELSKI MATEMATYKA DORADZTWO WOS MATEMATYKA
7 1345-1430 ZAJ. Z WYCH. RELIGIA   INFORMATYKA WOS
8 1435-1520       W-F  

Wychowawca: p. Ewa Kuryła     

KLASA IIIA

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 J.ROSYJSKI MATEMATYKA HISTORIA   J. POLSKI
2 920-1005 J.ANGIELSKI HISTORIA GEOGRAFIA FIZYKA J. POLSKI
3 1015-1100 J. POLSKI EDB J. POLSKI WOS W-F
4 1115-1200 MATEMATYKA J. POLSKI W-F GEOGRAFIA CHEMIA
5 1205-1250 FIZYKA RELIGIA BIOLOGIA MATEMATYKA MATEMATYKA
6 1255-1340 W-F W-F RELIGIA J.ANGIELSKI J.ANGIELSKI
7 1345-1430 WDŻWR INFORMATYKA ZAJ. Z WYCH. J.ROSYJSKI INFORMATYKA
8 1435-1520       ZAJ. TECH.  

Wychowawca: p. Małgorzata Odalska    

KLASA IIIB

lp. GODZ. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 830-915 J.ANGIELSKI HISTORIA J. POLSKI   INFORMATYKA
2 920-1005 MATEMATYKA J. POLSKI MATEMATYKA HISTORIA MATEMATYKA
3 1015-1100 J. POLSKI J. POLSKI W-F FIZYKA J.ANGIELSKI
4 1115-1200 J.ROSYJSKI RELIGIA GEOGRAFIA J. POLSKI J.ROSYJSKI
5 1205-1250 WDŻWR MATEMATYKA EDB GEOGRAFIA WOS
6 1255-1340 FIZYKA J.ANGIELSKI BIOLOGIA MATEMATYKA ZAJ. TECH.
7 1345-1430 W-F W-F RELIGIA CHEMIA W-F
8 1435-1520       INFORMATYKA